Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Colton Coy
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
Kimberly
Kimberly Bulldog Wrestling
Kimberly Bulldogs
Kimberly Middle School
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/06
L
DEC 5-0
C. Spaletta
Sublime Wrestling Academy
2024 Idaway State Championships
ROUND 5
118
04/06
W
F 2-0 1:27
K. Dschaak
Declo Stingers
2024 Idaway State Championships
ROUND 3
118
03/23
W
F 2-0 1:22
R. Rodriquez
Declo Stingers
Declo Idaway Tournament
Round 4
120
03/23
W
F 5-0 1:26
N. Padron
Burley Bobcat Wrestling
Declo Idaway Tournament
Round 3
120
03/23
W
F 11-7 3:54
K. Nebeker
Declo Stingers
Declo Idaway Tournament
Round 1
120
03/09
W
F 6-1 2:04
D. Stacey
Thunder Ridge Outlaws
IDAWAY Bonneville Wrestling Tournament
Round 2
118
01/27
L
F 2-0 0:49
C. Carpenter
Thunder Ridge Outlaws
Snake River Rumble (Tour of Idaho) 2024
Round 5
118
01/27
W
F 10-0 1:59
M. Byrne
Bonneville Wrestling Club
Snake River Rumble (Tour of Idaho) 2024
Round 4
118
01/27
L
DEC 7-3
N. Phillips
Snake River Youth Wrestling Cl
Snake River Rumble (Tour of Idaho) 2024
Round 2
118
12/16
L
Replay
DEC 2-0
L. Villa
Wood River
2023 Idaho Middle School State Champ
Round 5
110
12/16
W
Replay
DEC 4-2 SV
D. Uranga
Homedale
2023 Idaho Middle School State Champ
Round 4
110
12/16
L
Replay
MD 11-2
Z. Wood
Sandpoint Middle School
2023 Idaho Middle School State Champ
Round 2
110
12/03
L
F 5-2 2:47
J. Collado
Syringa
Richard Stimpson Memorial 2023
6th Wrestleback (32 Man)
110
12/03
L
F 10-4 3:53
M. Halverson
East Minico
Richard Stimpson Memorial 2023
Semis & 5th WB (32 Man)
110
12/02
W
F 4-2 2:25
T. Boone
Rigby
Richard Stimpson Memorial 2023
Quarters & 3rd WB (32 Man)
110
12/02
W
F 2-0 0:48
C. Price
Black Canyon
Richard Stimpson Memorial 2023
Round 2 Champ & WB (32 Man)
110
11/18
L
F 2-0 0:45
B. Hewlett
Mountain View Middle School
Robert Stuart Invitational 2023
Round 5
110
11/18
W
F 2-0 1:22
B. Gorringe
Robert Stuart Middle School
Robert Stuart Invitational 2023
Round 3
110
11/18
L
DEC 5-3
R. Shurtz
Declo Junior High School
Robert Stuart Invitational 2023
Round 2
110
11/02
W
F 2-0 1:08
L. Chum
Oakley Middle School
Raft River Junior High
Round 3 (4 Man)
110
11/01
W
MD 10-2
K. Dschaak
Declo Middle School
Raft River Junior High
Round 2 (4 Man)
110
11/01
W
F 2-0 0:22
T. Stone
Valley Middle School
Raft River Junior High
Round 1 (4 Man)
110
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021