Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
Tomorrow · 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Xane San Agustin
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
DEC 1-0
R. Warren
Newport
NEA 1A Boys Districts - 2024
Placement
157
02/03
L
MD 11-2
A. Hyatt
Newport
NEA 1A Boys Districts - 2024
2nd Wrestleback (8 Man)
157
02/03
L
F 4-0 2:24
P. Desroches
Riverside
NEA 1A Boys Districts - 2024
Semis & 1st WB (8 Man)
157
02/03
W
DEC 9-7
R. Warren
Newport
NEA 1A Boys Districts - 2024
Quarterfinals (8 Man)
157
01/20
L
F 0-0
B. Proctor
Riverside
Riverside @ Medical Lake
Round 1
150
01/12
L
F 7-0 2:33
A. Yearout
St. Maries
River City Duals
Round 1 (6 Team)
160
01/12
L
F 5-2 2:58
C. Bailey
West Valley
River City Duals
Round 3 (6 Team)
160
01/12
W
F 8-2 2:45
C. Hanely
Timberlake
River City Duals
Round 4 (6 Team)
160
01/12
L
F 14-0 3:06
K. Campos
Sunnyside
River City Duals
Round 5 (6 Team)
160
01/12
L
DEC 3-0
K. Bohl
Post Falls 2
River City Duals
Placement (4 Team)
160
01/12
L
F 6-4 5:55
C. Jaurez
Shadle Park
River City Duals
Semis (4 Team)
160
01/06
L
DEC 1-0
J. Hardin
Kennewick
Blackhawk Invite 2024
Semis & WB (32 Man)
150
01/06
W
DEC 8-6
M. Miller
Clarkston
Blackhawk Invite 2024
Quarters & WB (32 Man)
150
01/06
L
F 2-0 1:36
T. Guzman
Shadle Park
Blackhawk Invite 2024
Round 2 Champ & WB (32 Man)
150
01/06
W
F 7-6 3:26
A. Averill
Quincy (Male)
Blackhawk Invite 2024
Round 1 (32 Man)
150
12/29
L
DEC 3-1
G. Greene
Richland
2023 Winter Cup - Varsity Men
Semis & 3rd WB (16 Man)
157
12/29
W
DEC 13-6
T. Sams
Walla Walla
2023 Winter Cup - Varsity Men
2nd Wrestleback (16 Man)
157
12/29
L
F 2-0 1:55
A. Slover
Kamiakin
2023 Winter Cup - Varsity Men
Quarters & 1st WB (16 Man)
157
12/29
W
F 7-0 5:53
C. Manzi
Ferris
2023 Winter Cup - Varsity Men
Round 1 (16 Man)
157
12/21
L
DEC 6-2
K. Cravens
Shadle Park
2023 TRI-COUNTY CLASSIC
Semis & WB (32 Man)
Boys 157
12/21
L
F 2-0 1:09
T. Nesbitt
East Valley (Spokane)
2023 TRI-COUNTY CLASSIC
Round 1 (32 Man)
Boys 157
12/07
L
F 0-0 5:11
R. Gumm
Rogers (Spokane)
Reardan Scramble
Round 1
157
12/02
L
F 2-2 2:03
R. Gumm
Rogers (Spokane)
Medical Lake Scramble
4th Wrestleback (16 Man)
157
12/02
W
DEC 9-7 SV
R. Hooten
Chelan
Medical Lake Scramble
Semis & 3rd WB (16 Man)
157
12/02
W
DEC 6-2
M. Keister
Medical Lake
Medical Lake Scramble
2nd Wrestleback (16 Man)
157
12/02
L
F 7-3 5:04
S. Evans
Lewis and Clark
Medical Lake Scramble
Quarters & 1st WB (16 Man)
157
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020