Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
Tomorrow · 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
ZyAire Priester
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
Replay
F 7-2 4:36
L. Berdiel
Northern Nash
NCHSAA State Championships
16 man -1st Wrestleback
3A 132
02/15
L
Replay
TF 19-2 4:45
G. Helms
North Lincoln
NCHSAA State Championships
16 Man Round 1 & 8 man Quarterfinals
3A 132
02/10
W
M FOR 4-1
J. Reza
Eastern Guilford
NCHSAA 3A Mideast Regional
3rd
132
02/10
W
DEC 4-3
J. Adu-Offel
Seventy-First
NCHSAA 3A Mideast Regional
Consolation SF
132
02/10
W
F 2-0 2:11
D. Graham
Scotland County
NCHSAA 3A Mideast Regional
Consolation QF
132
02/10
W
DEC 8-2
A. Brust
Rockingham County
NCHSAA 3A Mideast Regional
Consolation 2
132
02/10
L
F 2-0 3:26
J. Farmer
Person
NCHSAA 3A Mideast Regional
Quarterfinals
132
02/10
W
F 6-1 1:25
K. Wagner
Southern Alamance
NCHSAA 3A Mideast Regional
Round of 16
132
01/20
W
DEC 7-3
J. Farmer
Person
Central 3A Conference Tournament
Placement Matches (8 Man)
132
01/20
W
TF 16-0 5:17
G. Collins
Cedar Ridge
Central 3A Conference Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
132
01/18
L
F 0-0
J. Farmer
Person
Williams @ Person
Round 1
132
01/14
W
F 14-1
J. Pugh
Bartlett Yancey
2024 Buccaneer Cup 2
Round 3
132
01/13
W
DEC 7-3
M. Profitt
Graham
2024 Buccaneer Cup 2
Round 2
132
01/11
W
F 0-0
J. Mata
Cedar Ridge
Cedar Ridge Quad #4
Round 1
132
01/11
W
F 0-0
T. Johnson
East Chapel Hill
Cedar Ridge Quad #4
Round 1
132
01/04
W
DEC 11-10
M.
Seaforth
Cummings, Seaforth, Graham
Round 1
132
01/03
W
MD 12-2
D. Maloney
Southern Alamance
Graham/SA/Williams Tri Meet
Round 1
138
12/19
L
F 0-0 1:04
F. Johnson
East Chapel Hill
Eagle Invitational
1st Place Match
132
12/18
W
DEC 7-4
C. Overby
Northwest Guilford
Eagle Invitational
Semifinals
132
11/30
W
F 0-0
J. Runkle
Orange
Williams @ Orange
Round 1
132
11/29
L
F 0-0
J. Hutchins
Orange
Orange Thanksgiving Duals
Round 1
138
11/19
L
TF 18-3
A. Munoz
Montgomery Central
Orange Thanksgiving Duals
Round 1
138
11/18
L
F 0-0
T. McNair
Wakefield
Orange Thanksgiving Duals
Round 1
138
11/16
W
F 0-0
R. Orozco
Cedar Ridge
Tri Match Cedar Ridge & Williams
Round 1
138
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
L
F 8-2 3:56
B. Crawford
Orange
Central 3A Conference Tournament
Placement Matches (8 Man)
126.0
01/21
W
F 4-0 1:41
D. Nabounpaeng
Northwood
Central 3A Conference Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
126.0
01/12
W
MD 13-4
J. Williams
Cedar Ridge
Williams/Cedar Ridge/ECH
Champ. Round 1
126
01/12
W
DEC 4-1
F. Johnson
East Chapel Hill
Williams/Cedar Ridge/ECH
Champ. Round 1
126
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020