May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Amari Meilicke
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
W
F 6-0 2:30
C. Miranda
West Albany
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
Placement (16 Man)
130
02/10
L
F 2-0 2:15
M. Santiago
Willamette
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
4th Wrestleback (16 Man)
130
02/10
W
F 8-1 2:33
T. Howard
Bend
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
Semis & 3rd WB (16 Man)
130
02/10
W
F 2-0 1:00
E. Montes
Eagle Point
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
2nd Wrestleback (16 Man)
130
02/10
W
F 7-2 1:50
K. Wilcox
Springfield
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
Quarters & 1st WB (16 Man)
130
02/10
W
FOR 0-0
N. Fowler
Crescent Valley
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
Prelim Con
130
02/10
L
F 2-0 1:24
S. Bird
Corvallis
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
Round 1 (16 Man)
130
02/09
L
NC 0-0
M. Santiago
Willamette
OSAA Girls 6A/5A Special District 3
4th Place Match (16 Man)
130
02/01
L
F 2-0 1:06
K. Hadden
Thurston
Crater @ Thurston
Round 1
130
01/27
L
F 6-2 1:09
S. Hall
North Medford
Rogue Valley Championship 2024 - Girls
2nd combined
130
01/27
L
F 10-4 1:54
S. Hall
North Medford
Rogue Valley Championship 2024 - Girls
R1
130
01/19
L
F 0-0 3:59
E. Lee
Eagle Point
Crater @ Eagle Point
Round 1
130
01/16
L
F 0-0
K. Patrick
North Medford
North Medford @ Crater
Round 1
135
01/06
L
F 4-1 0:43
S. Hall
North Medford
Hunter Hoeptner Memorial 2024 - Girls
Round 3 (4 Man)
130-135
01/06
L
F 3-2 1:28
E. Lee
Eagle Point
Hunter Hoeptner Memorial 2024 - Girls
Round 2 (4 Man)
130-135
01/06
W
F 2-0 0:44
A. Hash
Rogue River
Hunter Hoeptner Memorial 2024 - Girls
Round 1 (4 Man)
130-135
12/09
L
F 9-2 3:57
C. Keck
Newport
North Bend Coast Classic Girls
Round 4
135
12/09
W
F 2-0 0:52
B. Scott
Junction City
North Bend Coast Classic Girls
Round 3
135
12/09
L
F 2-0 0:40
J. Mclver
Bend
North Bend Coast Classic Girls
Round 2
135
12/09
W
F 2-0 1:06
T. Blank
Cottage Grove
North Bend Coast Classic Girls
Round 1
135
11/18
L
DEC 7-0
E. Lee
Legacy Elite Wrestling Club
Best of the West 2023
Round 3 (3 Man)
130
11/18
L
MD 14-6
N. Sanders
Anderson Attack Wrestling
Best of the West 2023
Round 2 (3 Man)
130
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/14
L
Replay
DEC 9-6
P. Aponte
Mountain View High School Wres
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 7
117
01/14
L
Replay
F 4-0 1:28
D. Leusch
All-Phase Wrestling Club
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 6
117
01/13
W
Replay
F 2-0 0:27
J. Wright
South Medford High School Wres
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 4
117
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020